logo somoten

odvod zaměstnavatele 26% a 9% z mezd

  • Martina
  • Autor tématu
13. led 2009 #141 od Martina
odvod zaměstnavatele 26% a 9% z mezd vytvořil uživatel Martina
Dobrý den, odvod zaměstnavatele 26% a 9% z mezd se stává pro rok 2008 nedaňovým nákladem? Je to tak?
Více
17. led 2009 #244 od Petr Mach
Odpověděl Petr Mach pro téma odvod zaměstnavatele 26% a 9% z mezd
Odvody zaměstnavatele jsou i v roce 2008 daňově uznatelným nákladem (§24 odst.2 pism.f). Odvody však musí uhradit nejpozději do 31.1. následujícícho roku.
Daňově neuznatelné jsou od roku 2008 odvody OSVČ za svou osobu.

Somoten s.r.o.

Ing. Jitka Machová
Sídliště F. Hrubína 433
378 04 Chlum u Třeboně

Další údaje

IČO: 74245724
Telefon: +420 774 496 500
ucetnictvi.machova@gmail.com