logo somoten

×

Oznámení

Fórum je ve stavu "pouze pro čtení"

Dohoda o činnosti malého rozsahu

  • Alpena
  • Autor tématu
30. led 2011 #33 od Alpena
Dohoda o činnosti malého rozsahu vytvořil uživatel Alpena
Dobrý den, chceme přijmout studenta 19let na dohodu o pracovní činnosti malého rozsahu. Bude vykonávat pomocné práce a bude vyplácena stabilní měsíční odměna 1.500,-Kč. Jak je to s odvodem ZP, SP a je možné v případě podpisu uplatnit měsíční nezdaněný odpočet na pracovníka? Dělá se v tomto případě roční zůčtování srážek ze mzdy?
Více
05. úno 2015 #40 od Petr Mach
Odpověděl Petr Mach pro téma Dohoda o činnosti malého rozsahu
SP, ZP se neplatí, měsíční sleva na dani na poplatníka - lze uplatnit, pokud podepíše Prohlášení poplatníka.... (může být podepsáno jen u jednoho zaměstnavatele). Roční zúčtování daně se provede, pokud Prohlášení podepsal, o RZ požádá v termínu a nemá povinnost podat daňové přiznání k DPFO.

Aktuality

Jmenuji se Petr Mach a se svou manželkou Jitkou zpracováváme účetnictví již od roku 2006. Staráme se o klienty především z Prahy, Středočeského kraje a Jižních Čech. V dnešním online světě ale není problém vést účetnictví komukoliv z České republiky. 

Účetnictví zpracováváme v programech Money S3 a Kastner Stereo. V případě zájmu je možné zřídit online přístup přímo do našeho účetního systému.

 

 

Somoten s.r.o.

Ing. Jitka Machová
Sídliště F. Hrubína 433
378 04 Chlum u Třeboně

Další údaje

IČO: 74245724
Telefon: +420 774 496 500
ucetnictvi@somoten.cz